SİNOP HABERLERİ

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sergisi

IHA
20.08.2015 - 12:05Son Güncelleme :

TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ RESİM SERGİSİ

IHA

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nce düzenlenen el sanatları ve resim sergisi törenle açıldı.
Sergi açılışına Vali Yardımcısı Ali Yılmaz, Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Ateşoğlu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. T. Gökhan Telatar, Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Alper Delier, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yrd. Harun Köksalan, Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Murat Öztürk, İŞKUR Müdür Yardımcısı Fikret Bilgili, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekim Uzm. Dr. Murat Mutlu ve Atatürk Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Md. Yrd. Osman Duman katıldı.
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Alper Delier sergi açılışında yaptığı konuşmada, “Ruh Sağlığını geliştiren ve ruhsal bozuklukların toplumsal yükünü azaltan prensipler, değerler ve amaçlar kümesinin düzlenmesini hedef alan, psiko-sosyal destek hizmetlerinin verildiği, takip ve tedavilerinin gerektiğinde yaşadıkları ortamda sunulabildiği, Sağlık Bakanlığı’na bağlı Sinop Toplum Ruh Sağlığı Merkezi; Temmuz 2014’te tescil almış olup geçen 1 yıllık süre zarfında 250 hasta ve ailesine ulaşılmış, 100 hasta ve ailesine ev ziyareti düzenlenmiş ve bu hizmetler profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir” dedi.
Açılış sonrasında davetliler sergilenen eserleri inceledi. Program çeşitli ikramlarla son buldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sinop haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sinop ilinden Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sergisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ağustos 2015 tarihinde saat 12 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sergisi haberi güncellenecektir.

SİNOP NAMAZ VAKİTLERİ
30 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:50
 • Guneş
  07:39
 • Öğle
  12:40
 • İkindi
  15:02
 • Akşam
  17:17
 • Yatsı
  18:54
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı