İSTANBUL HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Toplu Sonuçlar

DHA
10.02.2018 - 21:02Son Güncelleme :
Yerel Haberler
DHA

İSTANBUL,(DHA)

Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1'inci Lig, TFF 2 ve 3'üncü Lig'lerde günün alınan toplu sonuçları şu şekilde:

SPOR TOTO SÜPER LİG
Göztepe - Osmanlıspor: 3 - 3
Gençlerbirliği - Trabzonspor: 0 - 0
Beşiktaş - Kardemir Karabükspor: 5 - 0

SPOR TOTO 1'İNCİ LİG
Boluspor - Grandmedıcal Manisaspor: 3 - 0
Elazığspor - Denizlispor: 1 - 0
Çaykur Rizespor - Altınordu: 0 - 3

TFF 2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP
Sivas Belediyespor - Kastamonuspor 1966: 2 - 0
Mersin İdmanyurdu - Keçiörengücü: 0 - 1
Bucaspor - Kocaeli Birlikspor: 2 - 0
Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Amed Sportif Faaliyetler: 0 - 2
Etimesgut Bld.Spor - İnegölspor: 0 -  3
Tokatspor - Hatayspor: 0 - 0
Tuzlaspor -  Afjet Afyonspor: 4 - 4
Menemen Belediyespor - Sancaktepe Belediyespor: 2 - 1

TFF 2'NCİ LİG BEYAZ GRUP

SBS İnşaat Kırklarelispor - Gümüşhanespor: 1 - 3
Silivrispor - Hacettepespor: 1 - 1
Altay - Nazilli Belediyespor: 1 - 0
Fethiyespor - Zonguldak Kömürspor: 1 - 0
Sakaryaspor - Pendikspor: 3 - 2
Bandırmaspor - Bugsaşspor: 1 - 1
Niğde Belediyespor - Karşıyaka: 2 - 0
Konya Anadolu Selçukspor - Kahramanmaraşspor: 0 - 0
Ottocool Karagümrük - Şanlıurfaspor: 2 -0

TFF 3'ÜNCÜ LİG 1'İNCİ GRUP 
Düzcespor - Kozan Belediyespor: 1 - 0
Yeni Altındağ Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare: 2 - 0
Yomraspor - Bayrampaşa: 1 - 1
Erzin Belediyespor - Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0 - 3
Çanakkale Dardanel - Bergama Belediyespor: 2 - 0
Ofspor - Halide Edip Adıvarspor: 1 - 1
12 Bingölspor - Erbaaspor: 1 - 2
Orhangazi Belediyespor - Batman Petrolspor: 0 - 0
Kemerspor 2003 - Çatalcaspor: 2 - 2

TFF 3'ÜNCÜ LİG 2'NCİ GRUP
Van Büyükşehir Belediyespor - Yeşil Bursa: 1 - 0
Diyarbekirspor - Muğlaspor: 1 - 0
1461 Trabzon - Anagold 24Erzincanspor: 0 - 1
Darıca Gençlerbirliği - Kayseri Erciyesspor: 5 - 1
Tire 1922 Spor - Ergene Velimeşespor: 0 - 0
Gölcükspor - Pazarspor: 6 - 6
Erokspor- Ankara Demirspor: 0 - 1
Kırıkhanspor - Anadolu Bağcılarspor: 2 - 0

TFF 3'ÜNCÜ LİG 3'ÜNCÜ GRUP
Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor - Kocaelispor: 0 - 0
Karacabey Birlikspor - Kızılcabölükspor:2 - 1
Sultanbeyli Belediyespor - Elaziz Belediyespor: 1 - 0
Tekirdağspor - Payasspor: 2 - 2
Aydınspor 1923 - Tarsus İdman Yurdu: 0 - 2
Osmaniyespor - Arsinspor: 2 - 2
Ankara Adliyespor - Cizrespor: 0 - 0
Büyükçekmece Tepecikspor - Baysal İnşaat Düzyurtspor: 3 - 0
Utaş Uşakspor - Çorum Belediyespor: 4 - 3
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Toplu Sonuçlar haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

15 Nisan 2018, Pazar
  • İmsak
    04:47
  • Guneş
    06:19
  • Öğle
    13:10
  • İkindi
    16:52
  • Akşam
    19:50
  • Yatsı
    21:15
Sayfa Başı