İSTANBUL HABERLERİ

MERKEZ HABERLERİ

Toplu Sonuçlar

DHA
01.10.2017 - 21:44Son Güncelleme :

YEREL HABERLER İSTANBUL

DHA

SÜPER LİG

14.00 EVKUR YENİ MALATYASPOR-ATİKER KONYASPOR: 1-1

16.30 AYTEMİZ ALANYASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ: 4-1

19.30 BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR: 2-2

19.30 GÖZTEPE-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR: 1-2

-----------------------------------------------------------------------

TFF 1’İNCİ LİG

13.00 GİRESUNSPOR-ÜMRANİYESPOR: 1-1

13.00 SAMSUNSPOR-BALIKESİRSPOR: 2-1

15.30 ELAZIĞSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR: 3-1

18.00 ADANASPOR-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR: 2-1

-----------------------------------------------------------------------

TFF 2’NCİ LİG KIRMIZI GRUP

14.00 AMED SPORTİF-ETİMESGUT BLD. SPOR: 2-2

15.00 TOKATSPOR-MERSİN İDMANYURDU: 2-0

15.00 HATAYSPOR-SİVAS BELEDİYESPOR: 0-0

15.00 KASTAMONUSPOR 1966-BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR: 3-1

15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ-TUZLASPOR: 4-0

15.30 İNEGÖLSPOR-KOCAELİ BİRLİKSPOR: 1-1

15.30 SARIYER-BUCASPOR: 3-1

15.30 SANCAKTEPE BELEDİYESPOR-EYÜPSPOR: 1-0

19.00 AFJET AFYONSPOR-MENEMEN BELEDİYESPOR: 2-1

-----------------------------------------------------------------------

TFF 2’NCİ LİG BEYAZ GRUP

14.30 GÜMÜŞHANESPOR-SİLİVRİSPOR: 4-1

15.00 HACETTEPE SPOR-KARŞIYAKA: 1-1

15.00 BUGSAŞSPOR-NİĞDE BELEDİYESPOR: 0-2

15.00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR-SAKARYASPOR: 1-4

15.30 NAZİLLİ BELEDİYESPOR-KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR: 1-1

15.30 PENDİKSPOR-BANDIRMASPOR: 2-3

18.00 KAHRAMANMARAŞSPOR-KIRKLARELİSPOR: 1-2

19.00 ALTAY-KARAGÜMRÜK: 2-0

19.00 ŞANLIURFASPOR-FETHİYESPOR: 3-0

-----------------------------------------------------------------------

TFF 3’ÜNCÜ LİG 1’İNCİ GRUP

14.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE VE GENÇLİK SPOR-ERBAASPOR: 0-0

14.30 YOMRASPOR-KEMERSPOR 2003: 1-2

14.30 BATMAN PETROLSPOR-DÜZCESPOR: 1-1

15.00 KOZAN BELEDİYESPOR-YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR: 4-0

15.30 BERGAMA BELEDİYESPOR-OFSPOR: 0-4

15.30 BAYRAMPAŞA-ORHANGAZİ BELEDİYESPOR: 0-0

15.30 HALİDE EDİP ADIVARSPOR-12 BİNGÖLSPOR: 0-1

15.30 ÇATALCASPOR-ERZİN BELEDİYESPOR: 1-0

15.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ÇANAKKALE DARDANEL: 1-0

-----------------------------------------------------------------------

TFF 3’ÜNCÜ LİG 2’NCİ GRUP

14.30 24ERZİNCANSPOR-YEŞİLBURSA: 1-0

14.30 YENİ ORDUSPOR-KIRIKHANSPOR: 2-1

14.30 PAZARSPOR-DİYARBEKİRSPOR: 2-0

15.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR-GÖLCÜKSPOR: 0-3

15.00 ANKARA DEMİRSPOR-TİRE 1922 SPOR: 0-0

15.30 ERGENE VELİMEŞE SPOR-TURGUTLUSPOR: 0-1

15.30 MUĞLASPOR-1461 TRABZON: 3-0

15.30 ANADOLU BAĞCILARSPOR-VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 1-2

15.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ-EROKSPOR: 0-0

-----------------------------------------------------------------------

TFF 3’ÜNCÜ LİG 3’ÜNCÜ GRUP

14.30 DÜZYURTSPOR-SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR: 2-0

14.30 CİZRESPOR-UTAŞ UŞAKSPOR: 3-2

15.00 ÇORUM BELEDİYESPOR-ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR: 2-2

15.00 PAYASSPOR-AYDINSPOR-1923: 0-0

15.30 KIZILCABÖLÜKSPOR-ANKARA ADLİYESPOR: 1-1

19.00 KARACABEY BİRLİK SPOR-BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR: 2-0

19.00 KOCAELİSPOR-ARSİNSPOR: 1-1

19.00 TARSUS İDMANYURDU-OSMANİYESPOR: 0-1

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Toplu Sonuçlar haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

    İSTANBUL YOL DURUMU
    İstanbul3 DERECE
    Yol durumu »
    İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
    10 Kasım 2017, Cuma
    • İmsak
      05:54
    • Guneş
      07:38
    • Öğle
      12:59
    • İkindi
      15:39
    • Akşam
      17:59
    • Yatsı
      19:30
    Diğer iller için Namaz Vakitleri »
    Sayfa Başı