ANTALYA HABERLERİ

Toplu halde kitap okudular

DHA
31.03.2017 - 13:26Son Güncelleme :
DHA

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da, '53'üncü Kütüphane Haftası' kapsamında Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi'nde düzenlenen etkinlikle kitapseverler hep birlikte kitap okudu.

Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi bahçesinde bir araya gelen çocuk, genç ve yetişkinler, 'Kitap Okuma' etkinliğine katıldı. Kütüphane raflarında beğendikleri kitapları bir saat boyunca okudu. Açık havada gerçekleşen okuma etkinliği, kitapseverlerin büyük ilgisini gördü. Etkinliğe çevredeki okullardan da öğrenciler katıldı.

Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi'nin Müdürü Adile Dönmez, topluma kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla toplu halde kitap okuma etkinliği düzenlendiğini belirtti. Dönmez, "Bu etkinlik, tüm kütüphanelerde eş zamanlı olarak gerçekleşti" dedi. Etkinliğe katılarak farkındalık oluşturan kitap okurlarına teşekkür eden Dönmez, gezici kütüphanenin de Antalya'nın tüm mahalle ve ilçelerinde kitap okuma hizmet verdiğini de hatırlattı.

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Toplu halde kitap okudular hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 13 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Toplu halde kitap okudular haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı