ADIYAMAN HABERLERİ

Toplam Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi Yapıldı

IHA
10.08.2015 - 13:37Son Güncelleme :

ADIYAMAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLAM KALİTE YÖENETİMİ SİSTEMİ PROGRAMI YAPILDI

IHA

Adıyaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplam Kalite Yönetimi Sistemi” kapsamında bir eğitim programı düzenlendi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Musa Şimşek, il müdür yardımcıları, Sosyal Hizmet Merkez İl Müdürü Ahmet Hulusi Kara, ilçe sosyal hizmet merkezi müdürleri, kurum çalışanları katıldı.
Ankara Demetevler Huzurevi Müdürü ve aynı zamanda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalite Yönetim Sistem Danışmanı Servet Karakaş tarafından, çalışanlara, Proje Tanıtımı, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, Kalite Yönetim Sistemi Dokümantasyon Eğitimi, İl KYS Dokümanları Eğitimi, ISO 9001 Standardı organizasyon kalite sistemlerinin ISO Standard Prosedürleri’ne uygun olarak değerlendirilmesini ve ürün veya hizmetin kalitesinin hem organizasyon hem de organizasyonun müşterileri ve tedarikçileri açısından en iyi hale getirilmesini sağlayan ve TSE tarafından kontrol edilen sistem eğitimi verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Toplam Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Ağustos 2015 tarihinde saat 13 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Toplam Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi Yapıldı haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:48
Sayfa Başı