« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Topla buluşunca yüzler güldü

FENERBAHÇELİ futbolcuların top özlemi dün bitti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Samandıra’daki tesislerde gerçekleştirilen sabah antrenmanında kondisyon çalışmalarına devam edildi. Futbolcular, 670 metrelik parkurda 12 tur atarak toplam 8 kilometre koştu. Antrenman eksiği bulunan Edu, Deivid ve Edmar takımdan ayrı koşarken, Gürhan, Kemal ve Alex tedavi uzmanı Eurico Campos yönetiminde salonda çalıştı. Aurelio’nun da katıldığı akşamki antrenmanda ise topla çalışma yapan sarı lacivertli futbolcuların bir hayli neşeli oluşları dikkat çekti.

Appiah İstanbul’da

Düz koşu yapan futbolcular daha sonra üst sahaya çıkarak topla sezonun ilk antrenmanını yaptılar. Alex yine salonda tek başına çalışırken, Uğur Boral gazetecilere, "Nasıl hazırlandığımızı görüyorsunuz. Sonra ilk puan kaybında ’Bunlar çalışmıyorlar’ diye sakın yazmayın" dedi. Bu arada sol dizinden ameliyat olan Appiah dün koltuk değnekleriyle İstanbul’a geldi. Ganalı oyuncunun tedavisinin bir süre daha devam edeceği öğrenildi.

Solomon 2 yıl daha F.Bahçe’de

FENERBAHÇE Ülker Basketbol takımı, Amerikalı oyun kurucusu Willie James Solomon ile 2 yıllığına yeniden anlaştı. Sarı lacivertli kulüp, sözleşmesi sezon sonu biten 29 yaşındaki oyuncu ile 2 yıllık yeni bir anlaşma yapıldığını bildirdi. Solomon, Fenerbahçe Ülker’in şampiyon olduğu 2006-2007 sezonunda Beko Basketbol Ligi’nin en değerli oyuncusu seçilmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz