« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tony şaşkın: Her şey şaka gibi

"Pınar beni de aldattı" diyen Tony'nin şok açıklamalarından sonra, Pınar Altuğ'un internette tanıştığı Can Tezal'ın dışında 23 yaşındaki genç oyuncu Yağmur Atacan'la da ilişkisi gündeme bomba gibi düştü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 

Altuğ'un eski sevgilisi Tony, bir hayli şaşkın

Pınar Altuğ'un ayrıldığı sevgilisi Tony Teodoridis, Pınar Altuğ'un rol arkadaşı Yağmur Atacan'la ilişkisine çok şaşırdığını dile getirdi... Haberi gazetelerde okuduğu zaman inanamadığını belirten Tony, "Her şey şaka gibi. Merak ediyorum daha neler çıkacak. Bir haftada bu kadar çok şey çıktı. Eminim daha çok şey çıckacaktır" şeklinde konuştu.

Tony şaşkın: Her şey şaka gibiTony şaşkın: Her şey şaka gibi

Luca'da pişti oldular

Tony'nin, "Can'ın da canı yandı" şeklindeki hedef göstermesiyle ortaya çıkan ilişkinin ardından, önceki gün Bebek'te sürpriz bir karşılaşma yaşandı. Tony ile Pınar Altuğ, Luca'da karşılaştılar. Öğlen yemeği için arkadaşlarıyla buluşan Tony, ilerleyen saatlerde dükkandan içeri Pınar Altuğ'un girmesiyle neye uğradığını şaşırdı.

Altuğ'u takip eden kamerayı farkeder etmez, restoranın mutfak bölümüne giden Tony, eski sevgilisi ile karşılaşmamaya özen gösterdi. Luca'nın üst katında oturan Pınar Altuğ'un, peşindeki gazetecileri atlatmak için Luca'ya girdiği ve burada Tony ile karşılaştığı öğrenildi. Olay hakkında görüştüğümüz Tony, "Evet, dün öğlen böyle bir şey yaşandı" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz