Gündem Haberleri

  Tony Blair'in kızını ve sevgilisini gasp etmek istediler

  Faruk ZABCI/ LONDRA,(İngiltere),(DHA)
  20.09.2013 - 01:25 | Son Güncelleme:

  İngiltere Eski Başbakanlarından Tony Blair’in 25 yaşındaki avukat kızı Kathryn Blair, pazartesi akşamı sevgilisiyle köpeğini gezdirirken silahlı 2 soyguncu tarafından gasp edilmek istendi.

  Geçen haftasonu büyük oğlu Euan’ı evlendiren İngiltere eski Başbakanı Tony Blair’in kızı Kathryn Blair, Londra’da babasının 2010 yılında satın aldığı 1 milyon sterlinlik evinin yakınlarında köpeğini gezdirirken gasp edilmek istendi. Olayı iki gün sonra açıklayan İngiliz polisi, genç avukat ve sevgilisinin silahla burun buruna geldiklerine dikkat çekerken olayı yara almadan atlatıldığını ve soruşturma başlatıldığını bildirdi. İki saldırganın silahlı oldukları ve nakit para ile mücevher istedikleri belirtildi. Gaspçıların istediklerini alamayınca elleri boş kaçtıkları öğrenildi.

  Tony Blairin kızını ve sevgilisini gasp etmek istediler

  Tony Blair'e Türk gelin

  DÜĞÜNDEN KARELER / FOTOGALERİ


  Kısa bir süre önce de Tony Blair'in büyük oğlu Euan Blair, Türk asıllı Suzanne Ashman ile evlenmişti. Kilisedeki törenin ardından aralarında eski bakanlarının da bulunduğu davetliler Blair'ın Güney Pavilion'daki malikanesinde yapılan düğüne katıldı.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı