« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tomas ve İliç antrenmanda

Galatasaray'da paralarını alamadıkları gerekçesiyle İstanbul'da yapılan son antrenmana katılmayan ve takımla Antalya kampına gelmeyen yabancı oyuncular Tomas ve Iliç, bu sabah takımın yaptığı antrenmanda yer aldılar.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kulüp başkanı Özhan Canaydın ve yöneticilerle İstanbul'da yaptıkları görüşmenin ardından kampa katılmayı kabul eden ve dün gece geç saatlerde Antalya kampına dahil olan Tomas ve Iliç, bu sabahki antrenmanda da takımla çalıştılar.
Antrenman sırasında bu iki futbolcunun durgun olmaları ve fazla konuşmamaları dikkat çekti.

İKİNCİ YARI HAZIRLIKLARI

Galatasaray, ikinci yarı hazırlıkları çerçevesinde Antalya kampını sürdürüyor. Kaya Otel Sahası'nda teknik direktör Eric Gerets yönetiminde 1.5 saat antrenman yapan sarı-kırmızılı oyuncular, kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.
Koşuyla antrenmana başlayan futbolcular, daha sonra kısa süreli pas çalışması gerçekleştirdi. Büyük bölümü sağanak yağmur altında yapılan antrenman, kondisyon çalışmasıyla tamamlandı.

Bu arada antrenman öncesinde teknik direktör Eric Gerets, futbolcularla saha ortasında 20 dakikalık bir toplantı yaptı.

Sarı-kırmızılı takımın bugünkü antrenmanında Tomas ve Iliç'in yanı sıra, Turgay Vardar'ın cenazesi nedeniyle İstanbul'da kalan ve dün akşam kampa katılan Hakan, Ergün, Hasan Şaş ve Mondragon da yer aldı.
Öte yandan sezon başında Çaykur Rizespor'a kiralık giden ancak daha sonra bu kulüpten ayrılan genç oyuncu Cafercan da takıma katılırken, ülkelerinin milli takım kampında bulunan Song ve Saidou'nun yanı sıra rahatsızlığı nedeniyle kamptan ayrılan Heinz antrenmanda yer almadı.

TAKIM YÖNETİCİYE KAVUŞTU

Diğer yandan Hakan, Ergün, Hasan ve Mondragon ile birlikte Antalya'ya gelen sportif direktör Bülent Tulun'un kampa gelmesiyle sarı-kırmızılı takım, bir yönetici eşliğinde çalışmalarını sürdürmeye başladı.
Bülent Tulun, takımın bu sabah yaptığı antrenmanı saha kenarından izledi.
Antrenmanın bitiminde Galatasaraylı futbolcular ve teknik heyet otele giderken, kaleciler sahada kalarak kaleci antrenörü Nezihi Boloğlu yönetiminde bir süre daha çalıştılar.
Galatasaray, ikinci yarı hazırlıklarını bu akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek.
Bu arada teknik direktör Gerets, bu akşam bir basın toplantısı düzenleyerek kampı değerlendirecek.

FUTBOLCULARDAN OKAN'A ÖZEL İLGİ

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncuları Hasan Şaş ve Hakan, takımın yeni transferi Okan ile yakından ilgilendi. Bu futbolcuyla sık sık konuşan iki oyuncu, bu sabahki antrenmanda tempolu koşu sırasında Okan'ı motive etmeye çalıştılar. Koşunun bitmesinin ardından Hasan, Okan'a şakayla karışık bağırırken daha sonra bu oyuncuya sarılarak gönlünü aldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler