Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tomas oynuyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
SAMSUNSPOR maçının hazırlıklarını kapalı kapılar ardında sürdüren F.Bahçe’de Daum, ideal onbir arayışına girdi. İki haftadır tribünde oturan Tomas’a forma vermeyi planlayan Alman çalıştırıcı, Petkov’u tribüne gönderecek. Bu durumda sol kanadı genç Mahmut’un, sağ kanadı ise Ali Güneş’in savunması bekleniyor. Daum, sakatlığı geçen Mehmet Yozgatlı ile Serhat Akın arasındaki son kararını maç günü verecek.

Konya Cezaevi’ne F.Bahçe yardımı

KONYA F.Bahçeliler Derneği, mahkumlara voleybol, basketbol ve futbol topları ile spor ayakkabıları hediye etti. Dernek Başkanı Bülent Kaşdoğan, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle Konya Açık Cezaevi’ni ziyaret ederek, cezaevinde yaşları 16 ile 20 arasında değişen 20 mahkuma voleybol, basketbol ve futbol topları ile 20 çift spor ayakkabısı hediye etti.

PAF takımdan üç takviye

F.BAHÇE’de, PAF takımın 3 oyuncusu, bundan sonra as takımla birlikte antrenmanlara çıkacak. Zafer Çevik, Taylan Işıldar ve Onur Çevik’in, bundan sonra profesyonel takımla birlikte antrenmanlara katılacakları ifade edildi.

Mehmet Yozgatlı takımla çalıştı

SAMSUNSPOR maçının hazırlıklarını sürdüren F.Bahçe’de sakatlığı büyük ölçüde geçen Mehmet Yozgatlı takımla birlikte çalıştı. İdmanın son bölümünde hafif bir sakatlık geçiren Mehmet’in durumunun endişe verici olmadığı belirtildi.

Rebrov’un telsiz tutkusu

SEZON
başında Fenerbahçe ile yollarını ayırmak isteyen ancak teklif aldığı kulüpler ile anlaşamadığı için kalmayı tercih eden Sergei Rebrov, Samandıra Tesisleri’nde telsiz ağı kurdu. Ukraynalı yıldız tesislere getirdiği dev anten ile dünyaya ulaşıyor. Boş vakitlerinde odasında dış dünya ile iletişim ağı kuran Sergei Rebrov’un bu tutkusunu gören arkadaşları, Ukraynalı yıldıza ‘Telsiz Rebrov’ lakabı taktı.

Serkan’a Fener ve Beşiktaş talip

G.BİRLİĞİ
Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, milli futbolcuları Serkan’a F.Bahçe ve Beşiktaş’ın talip olduğunu açıkladı. Cavcav, Yanal’ın yerine sezon sonunda takımın başına getirecekleri yeni teknik direktörün onay vermesi halinde Serkan’ı satacaklarını ve yerine yabancı oyuncu alabileceklerini ifade etti. Cavcav, Beşiktaş ve F.Bahçeli yöneticilerle masaya oturmadıklarını ancak satmaya karar verdikleri taktirde bunun peşin parayla gerçekleşeceğini ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz