GeriSpor Tomas Jun'a kar engeli
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tomas Jun'a kar engeli

Trabzonspor'un Beşiktaş'a kiraladığı Tomas Jun, bütün yurdu etkileyen kötü hava koşulları nedeniyle İstanbul'a gidemedi. Havaalanında bir süre bekledikten sonra Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde dönen Tomas Jun, hava koşullarının uygun olması halinde İstanbul'a gidecek. Jun'un transferinin de bugün resmiyet kazandığı ve her iki kulüp arasındaki işlemlerin gerçekleştiği kaydedildi.

Bu arada  Beşiktaş'a sezon sonuna kadar kiralık olarak verdiği Tomas Jun'un yerine düşündüğü Estonya Ligi lideri FC TVMK takımı oyuncusu Neemelo'yu denemek için Trabzon'a bekliyor.

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada olumsuz hava koşullarının olmaması halinde Estonyalı oyuncunun bu gece Trabzon'a geleceğini belirterek, “Çok iyi referansları var. Hocamız da bu oyuncunun gelmesini istedi. Estonya'da lig bittiği için bu oyuncuyu izleme fırsatı bulamadık. Bunun için Neemelo'yu denemeye alacağız” diye konuştu.

Bir yabancı oyuncu kontenjanlarının bulunduğunu dile getiren Sayitoğlu, “Bu oyuncunun durumuna göre yabancı oyuncu transferimiz şekillenecek. Eğer beklediğimiz ölçüde çıkarsa, bu transferi gerçekleştireceğiz” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle