« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tolunay ve Metin'e milli görev

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü'ne teknik direktör Tolunay Kafkas'ı atadı.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Futbol Gelişim Direktörü olan Tolunay Kafkas, 33 kez A Milli Takım forması giydikten sonra; Kayserispor ve Gaziantepspor'un yanı sıra 2007 yılında U19 Milli Takımı teknik direktörlüğü görevinde bulundu.

GENÇ MİLLİ TAKIMLAR DİREKTÖRÜ METİN TEKİN OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Genç Milli Takımlar Direktörlüğü'ne teknik direktör Metin Tekin'i getirdi.

Federasyon'dan yapılan açıklama şöyle;

"Futbol Federasyonu'nun kurumsal yapısının yeniden ele alınması çerçevesinde, Futbol Milli Takımları ile ilgili bir yeniden yapılandırma çalışması kapsamında Milli Takımlarımızın tüm yaş kategorileri Genç Milli Takımlar Direktörlüğü'ne bağlandı.

Genç Milli Takımlar Direktörlüğü, ülke futbolunun toplumsal anlamda tabana indirilmesi, futbol felsefesi ve yapısı ile ilgili ortak bir dil oluşturulması amacıyla; A Milli Takım Teknik Direktörlüğü ile işbirliğinde çalışacak.

1964 doğumlu olan Metin Tekin, 34 kez A Milli Takım forması giydikten sonra; Altay'da teknik direktörlüğün yanı sıra 2005-Ekim 2009 arasında A Milli Takım Sorumlu Yardımcılığı görevinde bulundu."

TFF GENEL SEKRETERLİĞİ'NE EBRU KÖKSAL GETİRİLDİ

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun bugün İstanbul'da yaptığı toplantıda TFF Genel Sekreterliği'ne Ebru Alçıcı Köksal getirildi.

TFF'den yapılan açıklama şöyle;

"TFF'nin yeni Genel Sekreteri Ebru Köksal, Robert Kolej'den sonra Brown Üniversitesi'nde Ekonomi ve Uluslararası İlişkiler eğitimi aldı. Citibank ve Citicorp'da üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra 2001'de Galatasaray Kulübü'nde Sportif A.ş. Genel Müdürü olan Köksal, 2006 - 2009 arasında Galatasaray Pazarlama ve Finans Grubu Başkanlığı yaptı. Şubat 2009-Ekim 2010 arasında Galatasaray Stad A.Ş. Genel Müdürlüğünü üstlenen Ebru Köksal, Galatasaray Futbol A.Ş.'nin Galatasaray Sportif A.Ş. tarafından devralınmasını müteakip Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Ebru Köksal, Eylül 2010'dan bu yana Avrupa Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu'nda yer alan ilk kadın ve ilk Türk olma ünvanına sahip."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler