« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tolgay Arslan için şok iddia

İstanbul'a sağ eli sarılı biçimde gelen Beşiktaş'ın yeni transferi Tolgay Arslan hakkında şok bir iddia ortaya atıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın yeni transferi Tolgay Arslan dün kapsamlı bir şekilde sağlık kontrolünden geçti.

Tolgay Arslan için şok iddia

Tolgay Arslan Beşiktaşlı yöneticilerle fotoğraf çektirirken elinde herhangi bir sargı yoktu.

Siyah beyazlı yöneticilerle yaptığı anlaşma sonrası Hamburg'da fotoğraf çekilirken elinde bir sorun olmayan yıldız oyuncunun İstanbul'a sağ elinin alçılıya alınmış bir şekilde gelmesi kafalarda bir soru işareti oluşturdu. Tolgay Arslan kendisine bu konuda sorulan soruları üstü kapalı geçiştirirken işin aslının çok farklı olduğu iddia edildi.

Tolgay Arslan için şok iddia

Tolgay Arslan İstanbul'a eli sargılı halde geldi.

"TRABZONSPOR DAHA FAZLA VERMİŞTİ!"
Tolgay'ın Beşiktaş'la anlaşmasından sonra babasının, "Trabzonspor çok daha fazlasını verdi neden kabul ettin" diyerek kendisine baskı yapması sonrası sinirlendiği ve kızgınlık anında öfkeden elini duvara vurduğu öne sürüldü. Bu gelişmeden sonra büyük acı çeken Tolgay'ın apar topar sağ eline alçı yaptırarak İstanbul'a geldiği ve olayı örtbas ettiği ortaya çıktı.

Tolgay Arslan için şok iddia

Tolgay Arslan dün İstanbul'da geniş çaplı bir sağlık taramasından geçirildi ve 'sağlam' çıktı.

3,5+1 YILLIK SÖZLEŞME YAPILDI
Beşiktaş'ın transferi için görüşmelere başlandığını önceki gün Borsa'ya bildirdiği Tolgay Arslan dün sağlık kontrolünden geçti. Tolgay'la 3,5+1 yıllık sözleşme imzalandığını Borsa'ya bildirdi. Tolgay'a bu yıl 650 bin Euro garanti para ve 10 bin Euro maç başı, gelecek sezon 1 milyon 300 bin Euro garanti para ve maç başı 10 bin Euro, 2016-17 sezonu için 1 milyon 450 bin euro garanti ve maç başı 10 bin Euro, 2017-18 sezonu için 1 milyon 550 bin euro ve maç başı 10 bin Euro, 2018-19 sezonu için 1 milyon 650 bin Euro ve maç başı 10 bin Euro ödenecek. Hamburg'a ise 450 bin Euro verilecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz