Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tolgay Arslan için flaş iddia: Fenerbahçe ya da Galatasaray...

Almanya'daki gurbetçileri en iyi tanıyan isimlerden biri olan Ali Güneş, Hamburg'da forma giyen Tolgay Arslan'ın tercihini Fenerbahçe ya da Galatasaray'dan yana kullanacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Almanya'da doğup büyüyen ve futbolculuğu döneminde Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın formasını başarıyla giyen Ali Güneş, Hamburg'da forma giyen gurbetçi futbolcu Tolgay Arslan'ın tercihinin İtalya olmayacağını, genç futbolcunun Türkiye'yi tercih edeceğini söyledi.

"İTALYA'YI DEĞİL, TÜRKİYE'Yİ TERCİH EDER"
Radyospor'a konuşan Ali Güneş, "Hamburg'da geçen sezondan bu yana kötü gidiş var. Tolgay, Bundesliga'da Hamburg'tan başka bir takımda oynamayı düşünmüyor. Dolayısıyla Türkiye'yi düşünüyor. İtalya'dan da ilgilenenler var. Gurbetçi futbolcular Türkiye ile İtalya tercih konusu olunca tercihlerini Türkiye'den yana kullanıyorlar. Bu nedenle Tolgay'ın Türkiye'ye gelme olasılığı çok yüksek. Türkiye'de futbolculara çok özel ilgi gösteriyorlar. Gittiğiniz yerlerde, sokakta herkes ilgi gösteriyor. Bu nedenle Tolgay, Lazio'dan ziyade Galatasaray ya da Fenerbahçe'yi tercih edecektir" dedi.

Güneş, "Galatasaray ve Fenerbahçe tercihinde parasal konulara bakabilir. Ama daha da önemlisi Şampiyonlar Ligi'nde oynama arzusu olacaktır. Dolayısıyla onun için zor bir tercih olacaktır" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler