« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tolga Zengin için kritik günler

Yönetici Ahmet Kavalcı, Tolga’nın takı-ma büyük katkı sağlayacağını belirtip, “Trabzonspor ile iyi ilişkilerimiz var. Teklifimizi yapıp, bekleyeceğiz” dedi.

İsmail Er
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ yönetimi, futbol koordinatörü Önder Özen ve futbolcu arama komitesinin görüşleri doğrultusunda önümüzdeki hafta Trabzonspor kalecisi Tolga Zengin için bordo mavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu masaya oturma kararı aldı. Futbolcu arama komitesinde yer alan Fikret Demirel ve Reşat Çağan tarafından hazırlanan raporu inceleyen Önder Özen’in, yönetici Ahmet Kavalcı ile dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı toplantıda Tolga’nın transferi için harekete geçilmesi kararı alındı.

‘KONGREYİ BEKLEYEMEYİZ‘

Tolga Zengin’in takıma büyük katkı sağlayacağına inandıklarını söyleyen Ahmet Kavalcı bu transfere ilişkin sorularımızı yanıtlarken şöyle konuştu: “Beşiktaş yönetimi olarak Trabzonspor ile har zaman iyi lişkiler içersindeyiz. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya gelerek teklifimizi yineleyeceğiz. Tolga Zengin’e Beşiktaş kadar Türk Milli Takımı’nın da ihtiyacı var. Beşiktaş yönetimi olarak kongreye rağmen kaliteli oyuncu transferini gerçekleştirmeliyiz. Çünkü acele etmez ve kongreyi beklersek sorunlar yaşayabiliriz. Yeni sezonda hedefimiz büyük. UEFA Kupasında adımızı duyurmak istiyoruz” dedi

‘TOLGA DA SICAK BAKIYOR’

Öte yandan, Tolga Zengin cePhesinde de transfer gelişmelerinin olumlu olduğu belirtildi. Tecrübeli eldivenin kısa sürede gerçekleşmesi beklenen transfere yeşil ışık yaktığı ifade ediliyor. Beşiktaş’ın transfer listesinde olmanın önemli bir durum olduğunu söyleyen 29 yaşındaki kalecinin, “Şu anda sözleşmesi olan bir futbolcuyum. Transfer konuşmak için erken. Ayrıca bunlar benim dışımda gelişen olaylar. Kulübümüzün menfaatleri herşeyden önemli. Başkanımız, yönetim kurulumuz ve teknik ekibimiz ne derse onu yaparım” dediği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler