« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tolga Zengin: Belgesi olup da yayınlamayan...

Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Tolga Zengin özel yaşamına ilişkin yalan haberler yapıldığını öne sürerek, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin, takımının kamp yaptığı Antalya Side'de basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki konuları değerlendirdi. Özel hayatına ilişkin medyada yapılan haberlere çok sert tepki gösteren tecrübeli futbolcu, Olimpiyat Stadı ile ilgili de ilginç ifadeler kullandı.
Tolga Zengin'in açıklamaları şöyle:

"ELİNDE FOTOĞRAF OLAN VE YAYINLAMAYAN ŞEREFSİZDİR"
"Benim hakkımda, yaşamadığım görmediğim haberler çıktı. Benim için gece hayatı yazdılar. Bu haberleri yapanlar belli kişilerdir. Ben de bu haberlere karşılık, 'elinde fotoğraf olup da yayınlanamayan şerefsizdir, eğer ortada fotoğraf varsa ben şerefsizimdir' dedim. Böyle dönemlerin de olması gerekiyor. İnsanları tanıyorsun."

"BURAYA GELİRKEN 1 LİRA BİLE PARA KONUŞMADIM"
Buraya isteyerek geldim. Beşiktaş'a gelirken 1 lira para konuşmadan geldim. Uçaktan indim, Ahmet abinin (Ahmet Nur Çebi) ofisine gittim, çay içtim, imzayı attım çıktım. Para konuşmadık bile... 'Mutsuzum, ayrılacağım' haberlerinin aslı yok. Benim ağzımdan mutsuz olduğum yazılıyor. Ben buna nasıl inanacağım! Herkes habercilik yapıyor ama işe yalan katmamak lazım. Beni en çok üzen bunlar oldu. Tabii ki insanların mutsuz dönemleri olur. Ben en mutsuz olduğum dönemlerde çıktım oynadım. Ben her habere bir yalanlama yapamam, cevap veremem. Cevap vereceğim yer sahadır."

Tolga Zengin: Belgesi olup da yayınlamayan...

"OLİMPİYAT STADI'NDA OYNAMAYALIM DA NEREDE OYNARSAK OYNAYALIM"
"Şu anda baktığımızda şartlar da bu. Bundan daha iyisi yok. Mecbur bir yerlerde oynayacağız. Yönetimimiz en iyiyi bulmaya çalışıyor. Biz de çıkıp oynuyoruz. Yeni stat bitene kadar bu işi böyle götüreceğiz. Şimdi Ankara'da oynayacağız maçlarımızı. O da iyi bir stat. Çok da önemli değil nerede oynadığımız, Olimpiyat Stadı'nda oynamadığımız sürece çok da önemli değil nerede oynayacağımız."

"HAKEM HATALARI BİZE KARŞI DAHA ÇOK OLUYOR"
"Derbileri kazanmak önemli ama her maça üç puan veriliyor. Büyük maçlarda 10 kişi kalmak sıkıntı yarattı, buna rağmen iyi oyunlar oynadık. Şampiyon olmak istiyorsak büyük maçları da kazanmalıyız. Hakem hataları bize karşı biraz daha kolay oluyor ama o konuda konuşmak istemiyorum. Yöneticilerimiz bu konuyla ilgileniyordur. Bir hata varsa düzeltilmesi gerekir.

"ZİHNİYET DEĞİŞMEDİKTEN SONRA..."
Son olarak yabancı kuralını değerlendiren Tolga "Futbolu yöneten zihniyetler değişmedikçe kuralların değişmesinin anlamı yok. Baktığınızda bir çok kriteri var bu kuralın. Kaliteli yabancılar geldiği sürece sıkıntı yok. Yerli oyuncular da çalışıp performanslarını artırmalı."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler