Tolga Ciğerci kendisini riske etmek istemiyor

BERLİN
12 Ocak 2015 - 11:42Son Güncelleme : 12 Ocak 2015 - 11:43

HERTHA Berlinli Tolga Ciğerci henüz tam olarak iyileşmedi.

Geçtiğimiz sezonun son haftalarında ayak parmağından sakatlanan ve yapılan tedavi sonrası iyileşmeyince de Temmuz ayında ameliyat olan 22 yaşındaki Tolga, aradan geçen süreye rağmen hala tam olarak sağlığına kavuşamadı.

Ağrı hissetmediğini belirten Tolga, ancak kendisini riske de etmeyeceğini söyledi. Tam olarak iyileştikten sonra takıma yardım etmek istediğini belirten genç futbolcu, doktor kontrolünde güç artırıcı çalışmalar yapıyor.

Nisan ayından beri sakatlığıyla boğuşan Tolga, oynayamadığı için çok üzgün olduğunu belirtirken “Kendimi riske etmek istemiyorum. Çünkü sakatlık tekrar başlarsa yine uzun haftalar formamdan uzak kalabilirim” dedi.

Tolga, geçtiğimiz yıl Nisan ayında Braunschweig ile oynanan ve Hertha Berlin'in 2-0 kazandığı karşılaşmada ayak parmağına darbe almıştı. Doktorların üç hafta içinde iyileşir dediği Tolga, aradan iki ay geçmesine rağmen iyileşmeyince bu kez ameliyat oldu. Ameliyat eden doktor da genç futbolcunun üç aylık bir aradan sonra oynayacağını söyledi. Ancak o da olmadı. Tolga yaklaşık 10 aydır yeşil sahalardan uzak kaldı.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı