KOCAELİ HABERLERİ

Tokoğlu Sokakta Çevre Düzenlemesi

IHA
30.10.2015 - 11:02Son Güncelleme :

TOKOĞLU SOKAKTA YAPILAN ÇEVRE DÜZENLEMESİNDEN BÖLGE ESNAFI DA MEMNUN KALDI.

IHA

İzmit Belediyesi tarafından Tokoğlu sokakta düzenleme çalışması yapıldı.
İzmit Belediyesi tarafından yapılan çevre düzenlemesiyle eski görünümünden kurtulan Tokoğlu sokak yepyeni bir görünüm kazandı. Yapılan çevre düzenlemesini incelemek amacıyla ziyarette bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bölge esnafı tarafından güler yüzle karşılandı. Başkan Doğan burada yaptığı açıklamada, şehrin her alanda gelişmesi adına ciddi adımlar atmaya devam edeceklerini söyledi.
Başkan Doğan, “Kentimizi daha yaşanabilir ve yaşayanların ben İzmitliyim demekle gurur duyacağı bir hale getirmeye çalışıyoruz. Fethiye caddemiz şehrin en gözde caddelerinden birisi. Tokoğlu sokağımız da bu caddeye inen sokaklarımızdan birisi. Yıllardır el değmemiş bir görüntüsü vardı. İyiydi ama daha cazip, daha estetik olması için bir proje hazırladık. Led aydınlatmalar, merdiven tamamen değişti, sokak iyileştirmesi çalışması yaptık. Ben çok memnun oldum. Çünkü buradaki esnafımızın büyük memnuniyetini gördüm. Bizim esnaftan ricamız, bizler belediye olarak sokağımızı düzeltiyoruz. Herkes kendi dükkanında, cephesini, çerçevesini, tabelasını estetik hale getirmesini bekliyoruz. Mümkün olduğu kadar düzene tertibe uyarak ticaret yapmasını istiyoruz. Şehrimize en güzel işler layık. İzmit Belediyesi olarak ‘yeni İzmit’ sloganıyla 6 yıldır çok önemli çalışmalar yaptık. Şehrin gelecekte bir turizm şehri olmasında ciddi adımlar attık. Bunları sokak iyileştirmeleri, cephe iyileştirmeleri, led aydınlatmalarla, iyileştirme çalışmalarımızla daha da zenginleştirmeye devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Yapılan çevre düzenlemesinden memnun olan bölge esnafı da İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Tokoğlu Sokakta Çevre Düzenlemesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tokoğlu Sokakta Çevre Düzenlemesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı