NEVŞEHİR HABERLERİ

TOKİ'nin Avanos'daki yaptırdığı konutlarla ilgili tartışma büyüyor

DHA
31.03.2016 - 11:18Son Güncelleme :
DHA

Sinan KORKMAZER/NEVŞEHİR,(DHA) - AK Parti Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir’in Avanos ilçesine yaptırılması planlanan TOKİ konutlarının AK Parti’nin Nevşehir’de planladığı yatırımlardan biri olduğunu söyledi.

İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir’in Avanos ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılması kararlaştırılan yeni sosyal yaşam alanlarına ilişkin kamuoyuna bilgilendirmede bulundu. Türkiye genelinde birbiri ardına oluşturduğu yeni yaşam alanları ile öncü olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)nin Nevşehir merkez başta olmak üzere ilçelerde de bu kapsamlı çalışmalar yaptığını hatırlatan Tanrıver, hiçbir şekilde ideolojik tavır içerisinde olunmadan her ilçemize eşit bir düzeyde ortaya hizmet götürüldüğünü ifade etti.

Nevşehir’in ilçeler bazlı olarak TOKİ’nin ilk olarak Hacıbektaş ilçesinde yeni yaşam alanları oluştururak, vatandaşlara modern konutlar ürettiğini kaydeden Tanrıver, Ürgüp ilçesinde mimari yapının korunarak Türkiye genelinde örnek oluşturan çalışmalarını tamamlandığını vurguladı.  Yine Gülşehir ilçesinde TOKİ konutlarının yapımının tamamlanma aşamasında olduğunu ve Nevşehir Merkezde binlerce aileye ev imkanının sağlandığının söyleyen  Tanrıver, Avanos ilçesinde de AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz ile konut üretimi için her türlü hizmetinin tamamlandığına dikkat çekti.
FOTO

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden TOKİ'nin Avanos'daki yaptırdığı konutlarla ilgili tartışma büyüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 11 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TOKİ'nin Avanos'daki yaptırdığı konutlarla ilgili tartışma büyüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı