TOKAT HABERLERİ

Tokat'ta il idaresi şube başkanları toplantısı

AA / Recep Bilek
24.02.2016 - 12:56Son Güncelleme :
AA / Recep Bilek

TOKAT (AA) - Tokat'ta il idaresi şube başkanları toplantısı yapıldı.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü salonundaki toplantıda konuşan Tokat Valisi Cevdet Can, değişik bir çalışma anlayışını Tokat'a getirmek için gayret gösterdiklerini söyledi.

Toplumda kamu kurumlarının dışında istihdam yaratıcı, ekonomik değeri artırıcı ilin topyekun kalkınmasını sağlayacak bir yapılaşmayı ve kurumsal kimlik ortaya çıkarmayı kararlaştırdıklarını dile getiren Can, "Tarım, turizm, yatırım, proje grubu, eğitim, gençlik ve sosyal hizmet grubu diye gruplar oluşturmuştuk. Bunlarla alakalı da alt grupları arkadaşlarımız oluşturdu. Toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak kalkınma hamlesini gerçekleştirmek için seferberlik başlatacağımızı, bunun da 2016'dan itibaren Tokat'ta ete kemiğe bürüneceğini söylemiştik" ifadelerini kullandı.

Görevde astlık üstlük olmadığını vurgulayan Can, "Herkes yaptığı görev ve hizmetle büyüktür. Herkes emri altındakilere iyi davranacak, insanların işini kolaylaştıracağız. Bunun karşılığında da dua alacağız, bütün mesele bu. Bu anlayış içerisinde sizlerin işlerini kolaylaştırmak için biz de bir çalışma başlattık. Hemen hemen tüm kurumlarla, özellikle yatırımcı kurumlarla görüşmelerimiz sonucunda bilgiler alındı. Bu bilgileri de kitapçık haline getirdik" dedi.

Vali Can'ın konuşmasının ardından toplantı, basına kapalı olarak bir süre daha devam etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Tokat'ta il idaresi şube başkanları toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tokat'ta il idaresi şube başkanları toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı