« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tokatspor'da başkanlığa Murat Şahin seçildi

TFF 2. Lig takımlarından Tokatspor'da, kulüp başkanlığına Murat Şahin seçildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Uzunburun Adnan Çiçek Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Tokatspor Kulübü Basın Sözcüsü Kaya Çakırtaş, kulüp başkanı Sami Ülkü'nün istifasının ardından dün gece yönetim kurulunun toplandığını söyledi.

Çakırtaş, yönetim kurulunun, kulüp başkanlığına başkan vekili Murat Şahin'i oy birliğiyle seçtiğini ve çeşitli kararların alındığını bildirdi.

ALTUNSOY İLE YOLA DEVAM

Teknik direktör Namık Altunsoy ile 1 yıllığına tekrar anlaştıklarını da ifade eden Çakırtaş, “Hocamızla bu sene de beraberiz. Tokatspor'un geçen sene adının duyulmasında hocamızın çok büyük emekleri oldu. Hocamıza güvenimiz sonsuzdur. Geçen sene elimizden kaçırdığımız başarıları yakalamak istiyoruz. Hocamıza her türlü desteği veriyoruz” dedi.

Dış transferde 3. oyuncu ile anlaştıklarını da belirten Çakırtaş, Maltepespor'dan Kerem Gülbahar'ı transfer ettiklerini, bu oyuncu ile 1 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydederek, transferin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Teknik direktör Namık Altunsoy ise anlaşma sağlandığı için mutlu olduğunu belirterek, “Yönetim kurulumuz ve menajerimiz ile oturduk konuştuk, anlaşmaya vardık. Geçen sene eksikliğini hissettiğimiz yerlere transfer yaparak o eksiklikleri gidermeye çalıştık. Tokatspor'un en iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Kaldığımız yerden devam etme kararı aldık” diye konuştu.

Tokatspor'la anlaştığı için sevinçli olduğunu aktaran Kerem Gülbahar da “Hedefleri olan bir takıma geldim. Burada başarılı olmak istiyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler