ERZURUM HABERLERİ

Toğrul, ”Bugün Yeni Bir Eğitim Öğretim Yılına Başlamanın Heyecan Ve Coşkusunu Yaşıyoruz”

IHA
28.09.2015 - 16:23Son Güncelleme : 28.09.2015 - 16:24

KOOP-İŞ SENDİKASI ERZURUM ŞUBE BAŞKANI TARIK TOĞRUL

IHA

Koop-İş Sendikası Erzurum Şube Başkan Tarık Toğrul, yeni eğitim-öğretim sezonu nedeniyle yaptığı basın açıklamasında, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.
Koop-İş Sendikası Erzurum Şube Başkan Tarık Toğrul, eğitim yatırımlarında altın çağını yaşadığını ifade ederek, yeni yatırımların da hayırlı ve Uğurlu olması temennisinde bulundu.
Toğrul, ”Bugün yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecan ve coşkusunu yaşıyoruz. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ders başı yaparak, okulları, öğretmenleri, arkadaşları ve kitapları ile buluşacaklar. Yüce Atatürk, “En önemli ve verimli vazifelerimiz millî eğitim işleridir. Millî eğitim işlerinde kesinlikle zafere ulaşmak lâzımdır. Bir milletin gerçek kurtuluşu ancak bu suretle olur. Bu zaferin sağlanması için hepimizin tek vücut ve tek düşünce olarak esaslı bir program üzerinde çalışması lâzımdır.” diyerek Milli Eğitim’in önemini vurgulamıştır.Geleceğimizin şekillenmesi ve ülkemizin kalkınmasında eğitim ve öğretimin önemi gün geçtikçe artarken; fedakârca görevlerini yerine getiren öğretmenlerimizle birlikte okulların eğitim ve öğretime hazırlanması, okullardaki işlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasında Koop-İş Sendikası üyelerinin de önemli bir payı vardır. Koop-İş Sendikası olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimiz başta olmak üzere öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor, başarılar diliyoruz.” dedi

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Toğrul, ”Bugün Yeni Bir Eğitim Öğretim Yılına Başlamanın Heyecan Ve Coşkusunu Yaşıyoruz” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Eylül 2015 tarihinde saat 16 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Toğrul, ”Bugün Yeni Bir Eğitim Öğretim Yılına Başlamanın Heyecan Ve Coşkusunu Yaşıyoruz” haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:12
  • Guneş
   05:52
  • Öğle
   12:20
  • İkindi
   15:48
  • Akşam
   18:26
  • Yatsı
   19:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı