« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tofaş'ta Rivers baskısı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Potada Türkiye Kupası'nı müzesine götüren Bursa temsilcisi ABD'li yıldızına kalması için kolları sıvadı. Yönetim, Rivers için para musluğunu sonuna kadar açtı.

GEÇEN yıl potada altın yılını yaşayan ve bu sene de şampiyonluğun en güçlü adayı olan Tofaş, Rivers için atağa geçti. 35'lik ABD'li oyuncunun gösterdiği performans, takım arkadaşlarına ağabeylik yapması ve profesyonelliği ile herkese örnek olan tecrübeli basketbolcunun kalması için kollar sıvandı.

Bursa takımının yaşadığı ilk şampiyonlukta büyük pay sahibi olan ABD'li yıldızın kalması için teknik kadro ve yönetim el birliği ile hareket ediyor. Yöneticiler maddi hiç bir sıkıntının olmadığını söylerken, Rivers'ın işini final maçına kadar bitirmek istediklerini söylediler.

Geldiği günden bu yana hem Bursalılar'ın hem de sporseverlerin efendiliği ile taktir toplayan Rivers, Bursa'yı ve Türk insanını çok sevdiğini söylerken, ‘‘Şu anda şampiyonluktan başka birşey düşünmüyorum. Kupayı kaldırdıktan sonra kesin kararımı vereceğim’’ diye konuştu.

Ülker'de

yapılanma

BU sezon istediği sonuçları alamayan Ülker'de teknik kadro yeni sezon için şimdiden kolları sıvadı. Coach Murat Didin ve menajer Lütfi Arıboğan gelecek yılın kadrosunu şimdiden kafalarında oluşturdu. Didin,‘‘Yenilenmiş bir Ülker'le fırtınalar kopartacağız. Buna bütün kalbimle inanıyorum’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz