« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tofaş'ın gözü F.Bahçe'de

Beko Basketbol Ligi takımlarından Tofaş, 13 Ocak Cuma günü Fenerbahçe Ülker ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kendi tesislerinde yardımcı antrenör Mustafa Derin nezaretinde gerçekleştirilen çalışmaya grip olan antrenör Nihat İziç, Amerikalı oyuncu Ronald Steele, Türk Telekom maçında dizine aldığı darbe nedeniyle tedavisi devam eden İnanç Koç katılmadı.

Kondisyon ağırlı çalışma ve şut çalışması yapan Tofaş, akşam saatlerinde ve yarın Atatürk Spor Salonu'ndaki antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

Derin, ligde hedefledikleri yerde bulunduklarını belirterek, şunları söyledi:
“Ligde ilk yarının son maçını sahamızda zirve mücadelesi veren Fenerbahçe Ülker'le yapacağız. Zorlu bir karşılaşma olacak. Son beş maçı kayıpsız kapattık. Bu maçı da kazanarak galibiyet serisini sürdürmek ve ilk yarıyı yenilgisiz tamamlamak istiyoruz. Takım uyum içinde ve her geçen gün daha güçlü bir şekilde mücadele ediyoruz. Tedavi gören oyuncularımız bu zorlu karşılaşmada forma giyecek.”

Fenerbahçe Ülker karşısında taraftara da büyük görev düştüğünü dile getiren Derin, “Hedefimiz, ligi play-off'ta tamamlayıp önümüzdeki sezon Avrupa kupalarının birinde mücadele etmek. Bu zorlu maçta taraftarımız aileleriyle birlikte bizi kötü tezahürat yapmadan desteklesin. Galibiyet için taraftarın büyük desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz