« Hürriyet.com.tr
MENÜ

TOFAŞ sezonun ilk antrenmanını yaptı

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden TOFAŞ, yeni sezon hazırlıklarına sabah yaptığı kros çalışmasıyla başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TOFAŞ, yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde kondisyoner Serdar Ergök nezaretinde sabah saatlerinde yaptığı kros çalışmasıyla başladı. Çalışmaya geçen hafta sağlık kontrollerinden geçen 10 yerli oyuncu katıldı. 15 Ağustos'a kadar kendi tesislerinde çalışacak olan TOFAŞ, 16 Ağustos'ta 10 günlük kamp için Bolu'ya gidecek. TOFAŞ'ta yabancı oyuncular 10 Ağustos'ta takımla çalışmalara başlayacak.
TOFAŞ Spor Kulübü'nün Genel Menajeri Coşkun Teziç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl seyircilerinin, gurur duyacağı, keyifle izleyeceği bir takımla birlikte olacaklarını söyledi.

Teziç, yeni sezona heyecanı olan bir takım oluşturarak başladıklarını belirterek, “Yeni bir teknik heyetle sezona başlayacağız. Hedefimiz ligde ilk altı takım arasında yer almak, Türkiye Kupası'nda ve FIBA Euro Challenge Kupası'nda ülkemizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek. Kadromuzda uzun vadeli yaptığımız alt yapı çalışmasından yetişen oyuncular da yer alıyor. Dinamik, kazanmaya odaklı bir takım yaratarak hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bugün yerli oyuncularla ilk çalışmamızı yaptık. Önümüzdeki hafta yabancı oyuncularımızın da katılımıyla tam takım olarak çalışmalarımız sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz