NİĞDE HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

TOBB Başkanı NİTSO Meclis üyeliğine seçildi

DHA
12.04.2018 - 17:03Son Güncelleme :
DHA

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE’de geçtiğimiz günlerde yapılan  Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçiminde Türkiye Odalar ve Borsalar Birlik Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu NİTSO Meclis Üyeliğine ve Birlik Genel Kurul Delegesi Asil Üyeliğine seçildi.
Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NİTSO) Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, Meclis Başkan, Başkan Yardımcıları ile Meclis Katip Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delegelerini belirledi. NİTSO Yönetim Kurulu, Meclis, TOBB Genel Kurul Delegeleri ise şu isimlerden oluştu;
Şevket Katırcıoğlu, Suna Tuğrul, Ogün Songur, Mikail Aksungur, Mehmet Ayduğan, Mevlüt Aktay, Bekir Mumcu, İbrahim Çetintürk, Mustafa Kahramaner.

FOTOĞRAFLI

 

 

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde TOBB Başkanı NİTSO Meclis üyeliğine seçildi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı