Gündem Haberleri

GÜNDEM

  TMSF'den gayrimenkul satışı

  A.A.
  25 Ağustos 2006 - 11:15Son Güncelleme : 25 Ağustos 2006 - 11:15

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), muhtelif illerde bulunan taşınmazlarını satmak üzere ihaleye çıktı.

  Muhammen tutarları 330 bin YTL ile 16 bin YTL arasında değişen taşınmazların satışı, kapalı teklif ve açık artırma usulü ile yapılacak.
  Satış, 11 Eylül 2006 tarihinde saat 10.00'da TMSF'de gerçekleştirilecek.
  İhaleye katılmak isteyenler, teknik şartnameyi, TMSF İştirakler ve Gayrimenkuller Dairesi Başkanlığından temin edebilecekler.
  Şartname ayrıca “www.tmsf.org.tr” adresinden de görülebilecek.
  Teknik şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise 8 Eylül 2006 tarihinde saat 16.00'ya kadar aynı adrese verilecek.
  Yem fabrikası, dep, dubleks villa, betonarme karkas bina, fındık bahçesi ve dükkandan oluşan taşınmazların bulundukları yerler şöyle:
  “Adana (Yüreğir), Ankara (Çankaya), Antalya (Kemer), Bursa (Mudanya), Gaziantep (Şahinbey), İstanbul (Silivri, Adalar, Bahçelievler), İzmir (Bornova), Manisa (Salihli), Sakarya (Adapazarı), Samsun (Merkez), Trabzon (Beşikdüzü)”

  -GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI-

  Öte yandan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Şehitkamil İlçesi Aydınlar Mahallesinde bulunan 4 adet taşınmazı “kapalı teklif artırma” usulü ile satışa çıkardı.
  1-2-3-4 ve 5 parselde kayıtlı taşınmazların muhammen bedelleri 1 milyon 67 bin YTL ile 4 milyon 527 bin YTL arasında değişmekte.
  İhale, 5 Eylül 2006 tarihinde saat 14.00'de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde yapılacak.
  Satışa katılmak isteyenler, teknik şartnameyi bedeli mukabili Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığından temin edebilecekler.
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı ayrıca otopark satacak.
  Mülkiyeti belediyeye ait, tapunun Şahinbey İlçesi Alaybey Mahallesi'nde bulunan ve 52 parselde kayıtlı taşınmaz üzerinde yapılı 6 katlı işyeri ve otoparkın 1,2 ve 3. katlarında 25 bağımsız bölüm ihale edilecek.
  Toplam 1 milyon 750 bin YTL muhammen bedel üzerinden yapılacak olan satış ”kapalı teklif artırma usulü” ile gerçekleştirilecek.
  Katılımcılardan alınacak olan geçici teminat bedeli 52 bin 500 YTL olarak belirlenen ihalede teknik şartname ise belediyeden alınabilecek.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı