« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tjikuzu ile bağlar kopuyor

Trabzonspor'da diğer yabancı futbolculardan farklı olarak kampa iki gün daha erken gelmesi gereken Tjikuzu, verdiği sözü tutmayınca bordo - mavililer, akşam antrenmanında noter tespiti yaptırdı.

Yunus Emre SEL/BELEK(Antalya), (DHA)
SON GÜNCELLEME

İdari menajer Caner Çuvalcıoğlu'yla birlikte akşam antrenmanın yapıldığı sahaya gelen noter, Tjikuzu'nun antrenmana katılmadığını tespit edip gerekli işlemleri yaptı. Diğer yabancıların aksine ekstra izin talep etmemesine karşın kampa gelmeyen Tjikuzu'ya yüksek miktarda para cezası kesilmesi bekleniyor. Bu arada Tjikuzu, Trabzonspor'un satış listesine koyduğu futbolcular arasında yer alıyordu.

TRABZONSPOR'DA HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Öte yandan Trabzonspor, Antalya kampındaki hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmanda sakatlığı bulunan Giray, takımdan ayrı koşu yaparken, diğer futbolcular koşunun ardından koordinasyon ve yarı sahada pas çalışması gerçekleştirdi. Bordo - mavili takımda izinli olan yabancı futbolcuların da bu akşamdan itibaren takıma dahil olması bekleniyor.

GÜNEŞ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Bordo - mavili takımın teknik direktörü Şenol Güneş, takımın kamp yaptığı otelde yarın saat 10.00'da bir basın toplantısı düzenleyecek. Güneş'in toplantıda takımın genel durumu ve transfer çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi vereceği öğrenildi. Bu arada Trabzonspor'da laktat testinin de yarın saat 11.00'da yapılacağı belirtildi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz