GeriDiğer Tivibu Pro-AM'de 'Bunker Mentality' zirvede
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tivibu Pro-AM'de 'Bunker Mentality' zirvede

Tivibu Pro-AM'de 'Bunker Mentality' zirvede

27 Ekim'de Antalya'da yapılan Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası'nda şampiyonluğu 'Bunker Mentality' takımı kazandı

Türk Telekom Grubu’nun sponsorluğunda düzenlenen ve profesyonel sporcular ile golf tutkunlarını bir araya getiren Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası, 27 Ekim'de Antalya'da gerçekleştirildi.

Türk Telekom Grubu ev sahipliğinde düzenlenen, Avrupa’nın en iyi oyuncularını golf tutkunu isimlerle buluşturan Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası’nda 27 takımdan 108 sporcu yarıştı. Güzel bir havada gerçekleşen organizasyonda Avrupa Turu’nun önemli oyuncularından Shane Lowry, Soren Kjeldsen, Stephan Gallacher, Grame McDowell, David Horsey, Marcel Siem ve Gregory Bourdy gibi isimler sahaya çıktı.

TURNUVANIN ŞAMPİYONU 'BUNKER MENTALITY' OLDU
Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası’nda şampiyonluğu Romain Wattel’'in Darren Stockdale, Kevin Cummings, Thomas Muldoon’dan oluşan Bunker Mentality takımı toplamda -23 ile kazandı.

Chris Wood, Hüseyin Demirağ, Caner Tuna ve Nida Cireli’den kurulu Bodrum takımı toplamda -19 ile ikinci sırayı aldı. Turnuvada üçüncülük kürsüsüne ise - 18 ile Alejandro Canizares, Ali Kızıldağ, Gürkan Başeğmez ve Ali Özdoğan’dan oluşan Calista takımı çıktı.

ÖZEL ÖDÜLLER ÇAĞIL VE AKKAŞ'IN
Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası’nda özel ödüller de sahiplerini buldu. Erkeklerde en uzun vuruş ödülü Ahmet Çağıl’ın olurken, bayanlarda Yurdanur Akkaş ödüle hak kazandı. Bayrağa en yakın atışı yapan Laurent Ferron da özel ödül aldı.

Tivibu Pro-AMde Bunker Mentality zirvede
ÖDÜLLERİ AKDEMİR VERDİ
Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası’nda birinci olan takıma kupasını, Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi CEO’su ve Türkiye Golf Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Akdemir verdi. Ödül töreninde Avrupa Turu yöneticilerinden Keith Waters ve Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu da hazır bulundu.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle