GeriSpor Tişörtünü bile çıkarma
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tişörtünü bile çıkarma

Tişörtünü bile çıkarma

Geçmişte bayan basketbolcusu Daboviç’i verdiği cüretkar pozlar yüzünden gönderen siyah beyazlılar Popoviç’in de aynı şeyi yapmaması için erken davrandı.

Milica Daboviç/ Foto Galeri

Sanja Popoviç/ Foto Galeri

Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş... Beşiktaş, iki sezon önce formasını giydirdiği Sırp bayan basketbolcu Milica Daboviç’in çıplak pozlar vermesi üzerine kendisi ile yollarını ayırmıştı. Siyah beyazlılar bu kez, voleybol takımına transfer ettiği Hırvat oyuncu Sanja Popoviç’in, geçmişte Afrikalı aç çocuklar yararına verdiği seksi pozlar üzerine önlem aldı.

SÖZLEŞMESİ FESHEDİLİR

Medyadan gelebilecek röportaj teklifleri üzerine yönetim, Popoviç’i uyararak, “Formanın dışında görüntü verme. Hatta röportajlarında tişörtünü bile çıkartma” diyerek, seksi oyuncusunun dikkatini çekti. Yıldız voleybolcu şimdi, bu tür seksi pozlar vermesi halinde sözleşmesinin feshedileceğini bildiği için hiçbir röportaj teklifine evet diyemiyor.

İTALYA'DA SOYUNMUŞTU

Hırvat voleybolunun bir numaralı yıldızı olan ve adı Avrupa’nın önde gelen isimleri arasında geçen Popoviç, görenlerin yüreğini hoplatan pozlarını İtalya’nın Asystel Novara takımında forma giyerken vermişti. Bunun üzerine çok sayıda fotomodellik teklifi de alan Beşiktaşlı oyuncu, kariyerine filede devam etmek istiyor.

HENÜZ BİR ŞEY GÖRMEDİNİZ

Güzel yıldız, siyah beyazlı kulüpteki ilk günlerinde “Beşiktaş’a iddialı geldim. İzleyebildiğim kadar rakiplerimizi gördüm. Bu şampiyonluk yarışında Beşiktaş da olacak. Yeter ki, seyircilerimiz bizim yanımızda olsunlar” diye mesaj vermişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle