GAZİANTEP HABERLERİ

Tiryakioğlu,cumhuriyet Bayramını Kutladı

IHA
28.10.2015 - 15:10Son Güncelleme :

GAZİANTEP TİCARET BORSASI (GTB) YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET TİRYAKİOĞLU, CUMHURİYETİN KURULUŞUNUN 92.YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI.

IHA

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Cumhuriyetin kuruluşunun 92.yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramını büyük bir gurur içerisinde kutladıklarını ifade eden Tiryakioğlu, yayımladığı mesajda Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün en büyük teminatının Cumhuriyet olduğuna dikkat çekti. Tiryakioğlu, mesajında , “Bağımsızlığını milletinin topyekün mücadelesiyle kazanarak, şanlı tarihinin her döneminde bunu koruyan Türk Milletinin, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurduğu Cumhuriyetimizin 92. yıl dönümünü büyük bir gururla kutluyoruz. Büyük fedakarlıklar ve yokluklar içerisinde kurulan Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmak bu vatanın evlatları olarak hepimizin en temel görevi olmalı. ´Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve devam ettirecek sizlersiniz´ diyerek yeni nesile seslenen Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden hareketle, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz gerekiyor. Millet olarak kardeşliğimizin ve birliğimizin öneminin bir kez daha ortaya konulduğu bu önemli günde, bize bugünlerimizi armağan eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum" ifadelerine yer verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Tiryakioğlu,cumhuriyet Bayramını Kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tiryakioğlu,cumhuriyet Bayramını Kutladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı