« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Timsah Arena'da Fenerbahçe marşı

Bursaspor'un yeni stadı Timsah Arena'da ses testleri yapıldığı sırada Fenerbahçe marşı çalındı.

İHA/ DHA
SON GÜNCELLEME

Açılışına çok az bir süre kalan Bursaspor'un yeni evi Timsah Arena'da ilginç bir olay yaşandı. Statta ses testleri yapan kişi veya kişilerce Arena'nın hoparlörlerinden Fenerbahçe marşı açıldığı öğrenildi. Stat hoparlörlerinden Fenerbahçe marşı çalan kişilerin işlerine son verildiği belirtilirken, konuyla ilgili kamera kayıtlarının da olduğu vurgulandı.

Kulübü, Timsah Arena’nın ses sistemi denenirken Fenerbahçe marşı çalınmasıyla ilgili olarak kamu oyundan gelen büyük tepkiler üzerine açıklama yaptı.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan konuşla ilgili açıklama şöyle:

"İnşaatına devam edilen yeni stadyumumuzun ses sisteminin kontrolü, yüklenici firma yetkilileri tarafından 4 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Ses sistemi kontrolü sırasında yetkililerce başka bir takımın müziği çalınmış ve bu müzikle ilgili olarak kulübümüze gelen şikayetler üzerine gerekli girişimler anında tarafımızca yapılmıştır.

Kulübümüzün kontrolü dışında gelişen bu olay ile ilgili yüklenici firma ve Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle görüşülmüş, müziği çalan kişiler hakkında gerekli işlemlerin yapılması ve bu tür olayların bir daha yaşanmaması için azami dikkatin sağlanması istenilmiştir."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler