Dünya Haberleri

DÜNYA

  Tiger'ın sevgili sayısı 10'a çıktı

  hurriyet.com.tr
  10 Aralık 2009 - 03:34Son Güncelleme : 10 Aralık 2009 - 14:08

  Ünlü golfçu Tiger Woods’un eşi Elin Nordegren, defalarca aldatılmasına rağmen eşinden çocuklarının iyiliği için ayrılmayacağını söyledi. Öte yandan Woods'la birlikte olduğunu iddia eden kadınların sayısı 10'a çıktı.

  İŞTE KAPLAN'IN YARAMAZ KIZLARI

  600 milyon doları aşan bir serveti olan Woods’un geçtiğimiz haftalarda eşi Elin'i sayısız kadınla aldattığı ortaya çıkmış ve tüm dünya çiftin boşanmaları halinde 29 yaşındaki İsveçli modele ödenecek rekor nafakayı konuşmaya başlamıştı.

  Zira Elin evlilik öncesi imzaladıkları sözleşme gereği boşanma davası ile 300 milyon dolar alma hakkına sahip.

  Ancak ünlü golfçunun eşi, iki çocuğu için Woods’tan ayrılmaktan vazgeçtiğini açıkladı.

  Nordegren, eşinin sonuna kadar arkasında olacağını sözlerine ekledi.

  SAYI 10'A ÇIKTI

  Bu arada İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Woods'un kaçamak yaptığı iddia eden kadınların sayısı 10'a yükseldi.

  Öte yandan Woods'la ilişkisi ortaya çıkan kadınlardan biri olan 24 yaşındaki Jaimee Grubbs, dün çıktığı televizyon programında neden olduğu aile trajedisinden dolayı çok büyük üzüntü yaşadığını söyledi. Grubbs, Woods ile arasında özel bir ilişki olmadığını, sadece onu sevdiğini belirtti.

  Grubbs ayrıca Woods ile en son 18 Ekim tarihinde buluştuklarını söyledi. Bu açıklamaların yanında, Elin Nordegren-Tiger Woods çiftinin son iki seneden beri ciddi sorunları olduğu, hatta Elin’in çılgın partiler düzenlemeyi seven Woods’tan evlilik sonrası kendisini çeki düzene sokmasını istediği iddiaları medyaya yansıdı.

  ÇILGIN SEKS PARTİSİ
  Woods ile ilişkisi ortaya çıkan porno yıldızı Holly Sampson ise, ünlü sporcuyla ile yaşadıklarını bir internet sitesinde kendi pazarlamasını yapmak için kullandı. Sampson “Ben ve kız arkadaşlarım Woods ile çılgın bir parti düzenledik. Tiger rastlayabileceğiniz en beyaz siyahi oğlan. Dişleri mükemmel ve tam bir centilmen. Her şeyi çok güzel” açıklamasını yaptı.

  Otuz altı yaşındaki Sampson, “Bunları internette anlatabileceğimi düşünmüş olabilir, ama benim umurumda değil” diyerek fırsattan yararlanmaya yönelik niyetini açıkça ortaya koydu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı