« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tigana olmazsa Toshack

Fransız teknik adam, ‘7 aylığına gelmem’ deyip 3 yıllık sözleşme istedi. Beşiktaş, Tigana’ya düşünmesi için yarına kadar süre verdi. Galler’in başındaki Toshack ise Kartal’a gelmek için şartlarını zorlayacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ, prensipte anlaştığı teknik direktör adayı Jean Tigana’ya küçük pürüzler nedeniyle yarına kadar süre tanırken, eski teknik direktörü John Benjamin Toshack’ı da listeye aldı. Siyah beyazlı kulüp Tigana’ya sezon sonuna kadar takımın başına geçmesini teklif ederken, Fransız çalıştırıcı 3 yıllık sözleşme yapmak istediğini belirtti. Tigana, Fransız haber ajansı AFP’ye, Başkan Yıldırım Demirören ile görüştüğünü belirtirken, ‘Ama anlaşma yapmadım. 2003’te ayrıldığım Fulham’ın sahibi Mohamed Al Fayed ile yaşadığım sorun ve vergi konusunda şu anda yeterince problemim var’ dedi. Görüşülen Paul Le Guen de düşünmek için süre istedi.

Bu arada Toshack ismi yeniden gündeme geldi. Toshack Galler Milli Takımı ile 5 yıllık sözleşmesi olduğunu belirtti, ama ‘Beşiktaş’a gelmek için şartlarımı zorlarım’ dedi. Beşiktaş beklemeye çekildi. Adaylar arasındaki diğer Fransız çalıştırıcı Philippe Troussier ise Fas Milli Takımı ile ayda 50 bin Euro’ya 5 yıllık sözleşme yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz