« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tigana geliyor

Önce ‘7 ay için gelmem’ diyerek direten ünlü teknik adamla 2006-2007 sezonu sonuna kadar anlaşma sağlandı. Tigana pazartesi günü sözleşme yapacak. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’in bir haftadır süren pazarlığı sonucunda ünlü Fransız teknik adam Jean Tigana İstanbul’a gelmeyi kabul etti. Siyah beyazlı kulübün kendisine sunduğu şartları kabul eden Tigana, yarın BJK İnönü Stadı’nda oynanacak olan Beşiktaş-Ankaragücü maçını izleyecek ve pazartesi günü imza atacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sevilla’da sahada Beşiktaş’ın öncelikle kendine sunduğu 7 aylık teklifi reddeden Fransız çalıştırıcı, ‘Kısa süreli bir çalışmayı kabul etmem’ demişti. Ancak Tigana ile daha sonra yapılan görüşmelerde 2006-2007 sezonu sonuna kadar anlaşma sağlandı. Pazartesi günü sözleşme imzalayacak olan Fransız çalıştırıcı, Beşiktaş’ın başında sahaya ilk kez UEFA Kupası’nda Perşembe günü İspanya’da oynanacak Sevilla maçında çıkacak.

Yabancı kondisyoner Tigana’nın Beşiktaş’ın menfaatlerine uygun bir fiyata anlaştığını belirten Başkan Yıldırım Demirören, ‘Beşiktaş Kulübü’nün çizgisinde süper bir teknik adam transfer ettik. Beşiktaş taraftarlarının gurur duyacağı süper bir isim. Yardımcılıklarını ise Mehmet Ekşi, Ulvi Güveneroğlu, Zeki Önatlı yapacak. Bir yabancı kondisyoner getirilecek’ dedi.
İsmail ER

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler