« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tigana: Cevabım bu hafta

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş Teknik Direktörü, görevinde kalıp kalmayacağı ile ilgili "Kulübü cezalandırmamak için cevabı bir an önce vermem gerek. Ayrılsam bile başka takıma gitmeyeceğim" dedi.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Jean Tigana, takımının oyunu zenginleştirmesini güzel bulduğunu vurgularken, "Duran toplardan iki gol yedik, bunun için üzgünüz. Bu goller olmasaydı maçtan zaferle ayrılabilirdik. Rakibin yan toplarının tehlikeli olduğunu biliyorduk. Dün (önceki gün) çalıştık, bu sabah (dün sabah) da tekrar ettik. Bu pozisyonlarda rakibin bize karşı üstünlüğünün yanı sıra, yapılan ortaların da kalitesi var. Orta sahada biraz daha silahımız olsa daha iyi olurdu" dedi. Fransız çalıştırıcı, Beşiktaş’ta kalıp kalmayacağı konusunda önümüzdeki hafta karar vereceğini belirterek, "Kulübü cezalandırmamak için cevabı bir an önce vermem gerek. Ayrılsam bile başka takıma gitmeyeceğim" yorumu yaptı. 35. dakikada tribünden atılan bir para da yüzüne isabet eden Tigana, "Sahaya sadece yabancı maddeler değil, piller, çakmaklar da atıldı. Çakmakların ağır olanları da vardı, bu çok tehlikeli. Kafamın yarılması veya gözümün şişmesi ile rakip maç kazanamaz" diye konuştu.

Tümer’e tepki

BEŞİKTAŞLI
Tümer, soyunma odasına gitmek için koridora girerken maraton tribününden tepki gördü. Küfürlü tezahürata maruz kalan Tümer, güvenlik güçlerinin koruma kalkanı altında koridora girdi. Basın tribününde görev yapan gazetecilere de maç sonunda Fenerbahçeli taraftarlar sözlü sataşmalarda bulundu. Bir anda gerginlik oluştu. Taraftarlar basın tribünü önüne kadar çıkarak yüksek sesle gazetecilere tepki gösterdiler. Öfkeli taraftarları, güvenlik güçleri önlemeye çalıştı. Bazı taraftarlar Beşiktaş’a küfürlü tezahürat yapmaya çalıştıysa da bazı taraftarlar bunu önledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler