KIRKLARELİ HABERLERİ LÜLEBURGAZ HABERLERİ

Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu yeşile yeşil katmaya devam ediyor

DHA
16.04.2018 - 13:52Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesindeki Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, TEMA Vakfı Lüleburgaz Örgütü ile işbirliği içerisinde doğayı korumak, yeşile yeşil katmak amacı ile fidan dikim etkinliği düzenledi.

Etkinlik, ilçeye bağlı Eskitaşlı köyünde gerçekleştirildi. Etkinlik okulun 2/A,2/B ve 3/C sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Tuğba Kutlu,Şengül Orlu ve İlker Selen’in katılımı ile büyük bir coşku içerisinde gerçekleşti. Fidan dikimine toplam 88 öğrencinin yanısıra 25 velide katıldı. 50 adet dışbudak, 50 adetbadem fidanı dikildi.Fidan dikiminin tamamlanmasından sonra fidanlara can suyu verilerek mıntıka temizliği yapıldı. TEMA Vakfı Lüleburgaz Örgütü  Sorumlusu  Orman Yüksek Mühendisi Vicdan Aladağ, etkinliğin gerçekleşmesine katkı veren Okul Müdürü Orhan Kılıç’a,  etkinliğe katılan öğretmenlere,öğrencilere, köyün muhtarı Selami Tezcan’a ve TEMA gönüllüleri ResülÇokan ile Mustafa Remzi Gökmen’e teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Lüleburgaz haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Lüleburgaz haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu yeşile yeşil katmaya devam ediyor haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı