« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tıbba meydan okudum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İstanbulspor'a attığı golle muhteşem dönüş yapan Amokachi, ‘‘Herkes kendisinin doktorudur. Sabırla çalıştım ve sonunda kazanan ben oldum’’ dedi.

<ı>Hedefimiz büyük

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Amokachi uzun süren sakatlık döneminden sonra İstanbulspor karşısında forma giymenin sevincini yaşıyor. Esas hedefinin Avrupa Kupa Galipleri Kupası'nda kendisini göstermek olduğunu söyleyen Nijeryalı futbolcu İstanbulspor karşısında ilk kez istediği tempoda oynadığını belirtti.

<ı>Beni kamçıladılar

Sağ dizinden ameliyat olduktan sonra sıkıntı günler geçirdiğini belirten Amokachi şunları söyledi: Doktorlar futbol sahalarından en az üç ay uzak kalacağımı, çok çalışmadığım takdirde futbol hayatımının biteceğini söylediler. Bu sözler beni kamçıladı. Herkes kendinin doktorudur. Tıbba meydan okudum ve kazandım.

<ı>Zirveye çıkacağız

Ligde ve Avrupa’da başarı sözü veren Amokachi, takımın her geçen gün daha iyi futbol oynadığına temas ederek sözlerini şöyle tamamladı: Beşiktaşlı taraftarlar özlem duydukları futbolu artık sürekli izleyecek. Tribünler bundan böyle gol şov izleyecek. En kısa sürede zirveye yerleşeceğiz ve liderliği bırakmayacağız.

Bunları da Beğenebilirsiniz