İSTANBUL HABERLERİ

THY Moskova'dan Antalya'ya her gün uçacak

DHA
29.03.2017 - 14:17Son Güncelleme :
THY Moskovadan Antalyaya her gün uçacak
DHA

Faik KAPTAN-Murat ÇAKIR/İSTANBUL,(DHA) Rusya ile ilişkilerin normale dönmesi ile THY , Rus turistlerin tatil için en çok tercih ettikleri Antalya'ya haftada iki gün yaptığı sefer sayısını yediye çıkardı.
Türk Hava Yolları Basın Müşavirliğinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:
“Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, haftada iki frekans olarak gerçekleştirdiği Moskova-Antalya seferlerini 26 Mart tarihi itibariyle haftalık yedi sefere yükseltti.
Türk Hava Yolları başlattığı erken rezervasyon kampanyasıyla Moskova-Antalya seferlerinde gidiş-dönüş 219 Avro’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatı sunuyor.
Moskova çıkışlı uçuşlarda geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 05 Nisan 2017 tarihine kadar satın almaları halinde, ilk uçuşlarını 24 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirebilecekler”
THY yetkilileri yaptkları açıklamada uçakların her gün TK-211 sefer sayısıyla saat 22.20’de Antalya’dan kalkacağını ve saat 01.45’de de Moskova’da olacağını ve aynı uçağı saat 02.45’de TK-212 sefer sayısıyla Moskova’dan kalkıp sabah saat 06.10’da Antalya’da olacağını bildirdiler. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden THY Moskova'dan Antalya'ya her gün uçacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 14 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça THY Moskova'dan Antalya'ya her gün uçacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı