THY iç hat CIP salonunu yeniliyor

DHA
10 Temmuz 2012 - 11:51Son Güncelleme : 10 Temmuz 2012 - 11:51

Türk Hava Yolları business class yolcu sayısının artışına paralel olarak Atatürk Havalimanı’nda bulunan CIP Salonu’nu genişletmeye karar verdi.

THY sitesinden yapılan duyuruyla yolculara CİP Salonu’nun 17 Temmuz tarihinde kapatılacağı bildirildi.Yapılan duyuruda şöyle bilgi verildi: “Atatürk Havalimanı İç Hat CIP salonunun büyütülebilmesi maksadıyla 17 Temmuz 2012 tarihinde tadilat ve tefriş işlemleri için kapatılacak olup, kullanıma kapalı olduğu sürece üyelerimize İç Hatlar Terminalinden hizmet verilecektir. Üyelerimizin check-in işlemleri L1-10 numaralı kontuarlardan yapılacaktır. Business Class, Elit Plus, Elit Kart, Star Alliance Gold Kart ve Classic Plus Kart sahibi üyelerimize salon hizmeti Garanti Lounge’da ve geçici olarak kurulacak olan THY CIP salonunda verilecektir. Üyelerimize öncelikli boarding hizmeti ve ayrı bir güvenlik kontrol noktasından x-ray hizmeti sağlanamayacaktır"

THY daha önce de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan CIP Salonu’nu genişletmişti.Yeni Dış Hatlar CIP Salonu yolcuları tarafından beğenilirken dünyada en iyi CİP Salonları arasına girmişti.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı