Gündem Haberleri

GÜNDEM

  THY’den sevgiliye 1 euroluk bilet

  A.A
  04 Şubat 2006 - 16:36Son Güncelleme : 04 Şubat 2006 - 16:36

  Sevgililer Günü nedeniyle THY’den iki kişilik ekonomi sınıfı gidiş-dönüş bilet alanlardan bir kişi 199 euroya, ikinci kişi ise "1 euroya" seyahat edebilecek.

  THY’den yapılan açıklamada, Sevgililer Günü nedeniyle 9-14 Şubat tarihleri arasında İstanbul’dan Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya ekonomi sınıfında gidiş dönüş bileti alan bir yolcunun 199 euroya ve ikinci kişinin ise 1 euroya seyahat edebileceği belirtildi. Bu hatlarda business sınıf ücreti gidiş-dönüş 499 euno ve ikinci kişi ise yine 1 olacak.

  İstanbul’dan Amerika ve Uzak Doğu’ya 9-14 Şubat tarihleri arasında seyahat edecekler için gidiş dönüş bilet fiyatı ise 399 euro ve ikinci kişi için ise 1 euro olacak. Bu hatlar için business sınıfta seyahat edecek kişiler ise gidiş dönüş 699 euro ödeyecek.

  THY’nin Sevgililer Günü özel promosyon fiyatlarından yararlanmak isteyenlerin, İstanbul’dan 9-14 Şubat tarihleri arasında seyahate çıkmaları ve gittikleri yerde en az 3, en çok 8 gün kalmaları gerekiyor.

  İstanbul dışından ve Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan seyahat edecek yolcular ise belirlenen sevgililer günü fiyatlarına ek olarak 30 euro daha ödeyecekler.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı