« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Thijs ayıp etmiş

Trabzonsporlu Fatih ve Gökdeniz, takımdan gönderilmesinin sorumlusu olarak kendilerini gösteren Belçikalı futbolcuya sert tepki gösterdi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Kaptanı Fatih Tekke ile Gökdeniz Karadeniz, sezonun ilk yarısında bordo mavili formayı giyen Belçikalı oyuncu Bernd Thijs’in, ‘Fatih ve Gökdeniz ile aram kötü olduğu için takımdan uzaklaştırıldım’ biçimindeki sözlerine sert tepki gösterdi.

Fatih, Almanya’nın Borussia Moenchengladbach takımına transfer olan Belçikalı futbolcunun sözlerine çok sinirlendiğini belirterek, ‘Hiçkimse Trabzonspor’un üstünde değildir. Bizler kulübün hizmetkarlarıyız. Çok sinirlendim. Böyle bir demeç vermesi üzücü. Trabzonspor camiası olarak biz, birlik beraberlik içindeyiz. Bu tür davranışlarla huzurumuzu bozamazlar’ dedi. Gökdeniz ise, Trabzonspor’da forma giyen tüm oyuncuların eşit olduğunu vurgulayarak, ‘Thijs herhalde rüya gördü. Çok ayıp etmiş’ ifadesini kullandı.

Güneş: Fatih ve Gökdeniz hiçbir zaman suçlu olmadı

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Şenol Güneş, çok eleştirilen Fatih ve Gökdeniz’e sahip çıktı. Güneş, ‘Kimse elini oyuncularımıza uzatmasın. Olmayan şeyi var gösterip, kan emiciler gibi, önce yarayı deşip sonra kanı emmek doğru bir şey değil. Fatih ve Gökdeniz hiçbir zaman suçlu olmadı’ dedi. Güneş, Ankarasporlu Ümit Karan’ın G.Saray maçında oynamaması için de, ‘Teşvik-şike konuşuluyor. Bu da aynı şey’ ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler