Gündem Haberleri

GÜNDEM

  The Hall'unün ilk konuğu Theo Parrish

  Hürriyet Haber
  06.10.2008 - 15:27 | Son Güncelleme:

  Yarattığı house müzik felsefesiyle adını duyuran Theo Parrish, Redbull Music Academy’nin katkılarıyla 11 Ekim Cumartesi gecesi The Hall’da elektronik müzikseverlerle buluşacak. Parrish, Beyoğlu'nda kapılarını 10 Ekim'de açacak olan yeni etkinlik mekanı The Hall'un da ilk konuğu olacak.

  Elektronik müziğin  en yaratıcı prodüktörlerinden biri olan Theo Parrish, farklı sesleri bir araya getirmedeki becerisini bütün dünyaya birçok kez kanıtladı Theo Parrish’in müzik dünyasına yaptığı en büyük katkılardan biri ise house müziği kendi felsefesi etrafında yaratması ve bu felsefenin bir çok prodüktör için yola çıkış noktası olması.
   
  Çocukluk yıllarını Chicago’da house müzik sahnesinin içinde geçiren Theo Parrish, caz müzisyeni amcası Dexter Sims’in zorlamasıyla küçük yaşta müziğe başladı. Kansas City Art Institute’dan burs alınca dünyası değişti ve müziğe olan ilgisi yeni bir boyut kazandı. Üniversiteden mezun olduktan sonra ses sanatı dallarından biri olan “Sound Sculpture” akımına yönelen Theo Parrish, 1994 yılında Michigan’a taşındı ve kendisini Detroit müzik sahnesinin içinde buldu.

  SÖzün kısası, 11 Ekim'de İstanbullu müzikseverleri 'sıkı' bir performans bekliyor.

  Kapı Açılış – Chill  21:00
  Program

  22:30 The Cook (Dinamo 103.8)  
  Theo Parrish

  Bilet Fiyatı
  Tam:30 YTL
  Öğrenci:25 YTL

  Biletler: www.biletix.com

  The Hall İstanbul
  Küçükbayram Sok.No:7
  Beyoğlu İstanbul TURKEY
  www.thehallistanbul.com

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı