Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  The Elder Scrolls Online'ınn genişletme paketi Morrowind için yeni video geldi

  Hürriyet Haber
  10 Mayıs 2017 - 12:31Son Güncelleme : 10 Mayıs 2017 - 12:32

  The Elder Scrolls Online'ın yeni genişletme paketi Morrowind 6 Haziran'da çıkıyor. Paketin çıkmasına az süre kala, oyuna yeni eklenecek Vvardenfall bölgesi için çekilen videolara bir yenisi daha eklendi.

  The Elder Scrolls Online’ın yeni genişletme paketinin çıkmasına az bir süre kaldı. Haziran ayının başında çıkacak paketin adı Morrowind. Oyunun son hazırlıkları da bitmeye yaklaşırken, oyundaki yeni bölge Vvardenfell’in kültürel detaylarını anlatmak için ZeniMax Online ve Bethesda bir video serisine başladı. Serinin yeni yayınlanan videosunda Vvardenfell’da hüküm süren üç hanedanlığı Morag Tong suikastçısı Naryu Virian’nun ağızından tanıma fırsatı buluyoruz.

  Morrowind’de üç büyük elf hanedanlığı bulunmakta. Bunlardan Redoran hanedanlığı tam yetki sahibiyken Hlaalu pis işleri yapıyor, Telvanni ise büyünün gidişatını kontrol ediyor.  Bu hanedanlıklar çatışmaya girerlerse Naryu’nun da içerisinde bulunduğu klan olaya müdahale ediyor. Morrowind 6 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac platformları için çıkacak.

  Haberde bahsedilen videoya buradan ulaşabilirsiniz.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı