Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“TFF'nin güven tazelemesi gerekmez”

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) göreve devam kararı alması nedeniyle TFF Yönetim Kurulu ve Başkan Mehmet Ali Aydınlar'a teşekkür etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İlhan Cavcav, yaptığı açıklamada TFF yönetiminin devam kararına ilişkin, “Başkan ile çalışma arkadaşlarına sorumluluk duygusuyla hareket ettikleri ve görevden kaçmadıkları için hepimizin teşekkür etmesi gerekir” değerlendirmesini yaptı.

Aydınlar ve TFF Yönetim Kurulunun aldığı devam kararının futbolun geleceği için son derece önemli olduğunu kaydeden Cavcav, “Bu karar kaos ortamının en erken sürede bitmesini sağlayacaktır” dedi.

“Güven tazelemesi gerekmez”

Federasyon Yönetim Kurulu'nun bir güven problemi olmadığını, güven tazelemesi de gerekmediğini belirten İlhan Cavcav, geçen hafta Ankara'da olağünüstü toplanan genel kurulu kastederek, “Üç beş kişinin söylediklerine takılmak o toplantıya katılan 243 delegeye haksızlık olur” diye konuştu.

Gençlerbirliği Kulübü olarak federasyonun ve yargı kurullarının alacağı kararların arkasında olacaklarını ifade eden Cavcav, “Benim bu federasyona güvenim tam” diyerek, sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz