« Hürriyet.com.tr
MENÜ

TFF, Trabzonspor'un başvurusunu reddetti

Türkiye Futbol Federasyonu, Adana Hilton Otelinde yaptıkları toplantıda şok karar aldılar. Trabzonspor kulübünün 2010-2011 yılı ligi tescilinin iptali için yaptığı başvuruyu reddedildi.

İsmail ER - hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Türkiye Futbol Federasyonu'nun 2010-2011 sezonu şampiyonluk kararı ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Yazın hurriyet.com.tr'de yayınlansın...
MESAJINIZI YAZIN YAYINLAYALIM

Başkan Yıldırım Demirören, Federasyon kurallarından alınan raporlar doğrultusunda hareket ettiklerini belirterek Trabzonspor kulübünün 2010-2011 yılı ligi tescilinin iptali için yaptığı başvuruyu reddettiklerini belirtti. Demirören konuyla ilgili olarak geniş çaplı bir açıklama yapacaklarını vurguladı.

TFF, Trabzonsporun başvurusunu reddetti

HACIOSMANOĞLU’NDAN KARARA İLK TEPKİ


'ŞAMPİYON OLUP ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE GİDEMEYEN...'


Bu arada Futbol Federasyonu yöneticileri kurumun kurallarla yönetildiğini belirterek ortak karar aldıklarını ve teklifi reddettikleri söylediler. Demirören "Kararı zaten Tahkim Kurulu vermişti. Biz tahkimin kararını uygularız. Bizim karar verme yetkimiz yok" dedi.

Bu arada Türkiye Futbol Federasyonundan istifa eden Talat Yılmaz ile Selim Koray'ın yerine Mete Düren ve Ali Düşmez asil üye olarak yönetim kuruluna kabul edildiler.


İlişkili Haberler