ANKARA HABERLERİ

TFF Olağan Genel Kurulu yapıldı

DHA
01.06.2018 - 13:23Son Güncelleme :
TFF Olağan Genel Kurulu yapıldı
DHA

TFF Başkanı ve Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulu oy birliğiyle ibra edildi

Demirören: "Birlik beraberlik içinde her engeli aşarız. Birlik beraberlik içinde her şeyi başarırız"

Ercan ATA - ANKARA / DHA

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Genel Kurulu sona erdi.
TFF Başkanı ve Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulu, 1 Haziran 2017-31 Mayıs 2018 dönemiyle ilgili hesap ve faaliyetlerinden ötürü oy birliğiyle ibra edildi.
Federasyonun 1 Haziran 2018-31 Mayıs 2019 dönemi tahmini bütçesi 705 milyon 387 bin 371 lira olarak kabul edildi. TFF Yönetim Kuruluna gerektiğinde bütçe tadilleri yapmak, taşınmaz alımı ve satımı ile ayni haklar tesisi için yetki verildi.
TFF Başkanı Yıldırım Demirören ise, kapanış ve teşekkür konuşmasında şunları söyledi:
"Tekrar bizlere gösterdiğiniz teveccüh ve destek için sizlere teşekkür ediyorum. 2018-2019 sezonunun tüm kulüplerimize, Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerden tek ricam var: Türk futbolu bir tane... Birlik beraberlik içinde her engeli aşarız. Birlik beraberlik içinde her şeyi başarırız. Birbirimize saygı duyarak hareket ettiğimiz sürece aşamayacağımız yol yok. Ben kulüplerin, yöneticilerin, başkanların, hocaların, futbolcuların gösterdikleri saygıyı artırarak daha fazla göstermesini temenni ediyor, Sayın Bakanım başta olmak üzere katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar, şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum."

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
- İbra edilme görüntüleri
- Demirören'in teşekkür konuşması

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde TFF Olağan Genel Kurulu yapıldı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı