« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tevfik Köse Büyükşehir Belediye'de

Turkcell Süper Lig ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Ümit Milli Takım oyuncusu Tevfik Köse ile anlaştı.

A.A
SON GÜNCELLEME
Lacivert-turunculu takım, Almanya'nın Bayer Leverkusen takımı kadrosunda yer alan Tevfik Köse ile 2,5 yıllık anlaşmaya vardı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, genç oyunculara dayalı bir transfer çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi.

Dizar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kadrolarında yer alan bütün oyuncularla ligin ikinci yarısında da devam edeceklerini dile getirdi.

İlk yarıda fazla yararlanamadıkları sakat oyuncuların iyileştiğini kaydeden Kamil Dizar, “Bu oyunculardan ikinci yarıda yararlanacağız. Yeni transfer gibi bize fayda sağlayacaklar” dedi.

Futbol şube sorumlusu Dizar, ilk yarıda çok sayıda oyuncunun sakatlığı nedeniyle sıkıntılar yaşadıklarını ifade ederek, “İlk yarıyı sıkıntılara rağmen iyi bir yerde tamamladık. Bulunduğumuz yer itibariyle teknik direktörümüzü ve futbolcularımızı kutluyorum. İkinci yarı hazırlıklarına 2 Ocak'ta başlayacağız. Bu tarihte toplanıp, Antalya'ya gideceğiz. 8 Ocak'a dek burada çalışmalarımızı yapacağız” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz