« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tevez Mancini'nin kalmasını istiyor

İngiltere Premier League takımlarından Manchester City'nin golcü oyuncusu Carlos Tevez, menajer Roberto Mancini'nin gelecek sezon da takımda kalmasını istediğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ligde bu sezon 23 gol atan Arjantinli yıldız futbolcu, İtalyan teknik adamın Manchester City'deki görevine devam etmesinden mutluluk duyacağını belirterek, “Başladığımız bu projeye devam etmemizi isterim. Mancini, kendime güvenimin artmasına yardımcı oldu. Takım arkadaşlarıma ve Mancini'ye teşekkür ederim. Bu sezon benim için her şey iyi gitti” diye konuştu.

Şampiyonlar Ligi'ne gidebilmek için Tottenham Hotspur ile mücadele ettiklerini hatırlatan Tevez, ligi 4. sırada bitirebilmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Tottenham Hotspur ile aynı seviyede olduklarını anlatan Arjantinli golcü oyuncu, “Gerçek performansını ortaya koyan takım bu mücadeleyi kazanacaktır. Şampiyonlar Ligi en güzel turnuvalardan biri, bu tartışılmaz” ifadelerini kullandı.

Tevez, geçen ay basına yaptığı açıklamada, Mancini'nin antrenman tekniklerini eleştirerek, “Sezon sonu yaklaştı ve futbolcular çok yoruldu. Buna rağmen biz günde 2 kez antrenman yapmaya devam ediyoruz. Takım arkadaşlarım da bu durumdan mutlu değiller” demişti.

İtalyan teknik adam ise bu eleştiriye “Tevez ya da diğer futbolcular, eğer burada kalmaktan mutlu değillerse daha iyi bir takıma gidebilirler” yanıtını vermişti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler