TEKİRDAĞ HABERLERİ

Teski’den Su Borcuna 36 Ay Taksit İmkanı

IHA
30.10.2015 - 13:30Son Güncelleme :

TESKİ'DEN SU BORCUNA 36 AY TAKSİT İMKANI

IHA

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), su borçlarına 36 aya varan taksit imkanı sağladı.
TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, ödeme güçlüğü çeken vatandaşların talebi üzerine birikmiş su borçlarının taksit sayısının 12 aydan 36 aya çıkartıldığı ve TESKİ Yönetim Kurulunun almış olduğu karar doğrultusunda Taksitlendirme Yönergesi’nin değiştirilerek yeniden düzenlendiği belirtildi.
Açıklamada, "Su bedeli 500 TL’ye kadar olan vatandaşlara 5 ay taksit, su bedeli bin TL’ye kadar olan vatandaşlara 10 ay taksit, su bedeli bin 500 TL’ye kadar olan vatandaşlara 15 ay taksit, su bedeli 3 bin TL’ye kadar olan vatandaşlara 20 ay taksit, su bedeli 3 bin TL’den fazla olan vatandaşlar için ise 36 ay taksit imkanı sağlanmıştır" denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Teski’den Su Borcuna 36 Ay Taksit İmkanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 13 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Teski’den Su Borcuna 36 Ay Taksit İmkanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı